Exkurze ekotýmu

Ekotým
středa 12.04.2023 |Mgr. Milada Vývodová |Všechny aktuality

5. dubna náš ekotým absolvoval úžasnou návštěvu v ZŠ a MŠ Kunín. Tato škola je již ekoškolou víc než 15 let a my jsme byli hosty a zároveň jsme měli možnost...

5. dubna náš ekotým absolvoval úžasnou návštěvu v ZŠ a MŠ Kunín. Tato škola je již ekoškolou víc než 15 let a my jsme byli hosty a zároveň jsme měli možnost diskutovat o všech tématech, která nás zajímají. Věříme, že se budeme vzájemně dál obohacovat a že nastartujeme spolupráci. Celý kunínský ekotým nás vroucně přivítal a ochotně s námi probral celou problematiku ekoškoly.

Přijeli jsme si pro inspiraci k různým tematickým celkům, prošli jsme si celou školu, interiér i zahradu. Zaujaly nás venkovní učebny, prostředí školy a také to, že samotní učitelé spolu s ekotýmem spolupracují a ekotýmu pomáhají v realizaci všech eko nápadů.

Viděli jsme zajímavé eko prvky a máme nové tipy na vylepšení školního prostředí a jak ještě lépe pracovat s úsporou energií. Také bychom chtěli žáky motivovat při samostatném myšlení, a to od nápadu až k realizaci.

Celému kunínskému ekotýmu děkujeme za skvělou exkurzi. Jsme teď velmi povzbuzeni do další práce a víme, že to má smysl.

Mgr. Milada Vývodová