Výsledky podzimní sběrové soutěže

EKOTÝM
středa 02.11.2022 |Mgr. Jana Dobiášová |Všechny aktuality

Ve dnech 18. - 20. 10. proběhly na naší škole tradiční podzimní sběrové dny a s nimi spojená soutěž jednotlivců i tříd ve sběru starého papíru.

Ve dnech 18. - 20. 10. proběhly na naší škole tradiční podzimní sběrové dny a s nimi spojená soutěž jednotlivců i tříd ve sběru starého papíru. Letos byly ovšem podmínky poněkud ztížené - nesbíraly se kartonové a lepenkové obaly. I tak naše škola ve výsledku odevzdala sběrové firmě ORC recycling 2 515 kg starého papíru.

Sběrové soutěže se zúčastnilo 17 ze 21 tříd a sběr odevzdalo 64 žáků školy. Nejvíce zapojených žáků měly třídy 3. A a 6. B, nejlepším jednotlivcem byl Václav Zimek ze 2. B, který odevzdal neuvěřitelných 184 kg papíru! Celkem 15 žáků doneslo sběr v množství přesahujícím 50 kg - na ně kromě odměny čeká i diplom.

Všichni “sběrači” i nejlépe zapojené třídy budou za svou snahu odměněni! My jim za celou školu děkujeme za vzorný přístup k ochraně životního prostředí a děkujeme i našemu školnímu ekotýmu za pomoc při organizaci sběrových dnů.

Mgr. Jana Dobiášová