Jídelní lístek

S nabídkou Jídelního lístku se mohou strávníci seznámit na nástěnce v prostorách školní jídelny, na terminálu v jídelně, na stránkách www.estrava.cz, v MŠ na nástěnkách jednotlivých oddělení MŠ. Nově je možné si také stáhnout aplikaci estrava do mobilního telefonu a řešit objednání a odhlášky obědů z něj.

Jídelníček 22. 4. - 26. 4. 2024


pondělí 22. 4.
polévka
Rajská s vločkami čaj bylinkový (1)
Oběd 1
Čočka na kyselo,dušená šunka,chléb,zelný salát BLP (1)
Oběd 2
Kuřecí plátek se sýrem,dušená rýže,kompot (1,7)
úterý 23. 4.
polévka
Zeleninová čaj s citronem ovoce (1,7,9)
Oběd 1
Moravský vrabec,dušená kapusta,vařený brambor BLP (1)
Oběd 2
Fazolový salát se šunkou a zeleninou,pečivo (1,7)
středa 24. 4.
polévka
Ruský boršč kakao (1,7)
Oběd 1
Tvarohové špalíky s máslem a skořicí BLP (1,3,7)
Oběd 2
Rybí filé po řecku,kuskus,obloha (1,4,7)
čtvrtek 25. 4.
polévka
Kmínová s vejci čaj černý ovoce 1,3,9
Oběd 1
Kuře ala kachna,dušené červené zelí,bramborový knedlík BLP ( 1,3,7)
pátek 26. 4.
polévka
Kuřecí vývar s nudlemi čaj s medem (1,7,9)
Oběd 1
Vepřový řízek Asie,vařený brambor,zeleninový salát BLP (1,3,6)

Jídelníček 29. 4. - 03. 5. 2024


pondělí 29. 4.
polévka
Z vaječné jíšky džus (1,3,9)
Oběd 1
Kuřecí perkelt,bulgur (1)
Oběd 2
Zapečený květák se šunkou a sýrem,vařený brambor,kompot BLP (3)
úterý 30. 4.
polévka
Bramborová s houbami ovoce 1,9
Oběd 1
Hovězí maso ala španělský ptáček,dušená rýže,mrkvový salát BLP (1,3)
čtvrtek 02. 5.
polévka
Hrachová čaj černý ovoce (1)
Oběd 1
Krůtí maso na žampionech, vařený brambor,kompot BLP (1,7)
Oběd 2
Kuřecí gyros s nudlemi,přízdoba (1)
pátek 03. 5.
polévka
Rybí se zeleninou čaj bylinkový (1,4,7,9)
Oběd 1
Frankfurtská vepřová pečeně,vařené těstoviny BLP (1,7)

Jídelníček 06. 5. - 10. 5. 2024


pondělí 06. 5.
polévka
Dýňový krém čaj ovocný (1,7,9)
Oběd 1
Pečené kuře,vařený brambor,salát z čínského zelí (1,7)
Oběd 2
Rybí filé po maďarsku,vařená pohanka,přízdoba BLP (1,4,7)
úterý 07. 5.
polévka
Z vaječné jíšky čaj s medem ovoce (1,3,9)
Oběd 1
Vepřové maso na pórku,dušená rýže BLP (3,9)
Oběd 2
Krupoto s brokolicí a sýrem,okurek (1,7,9,10)
čtvrtek 09. 5.
polévka
Francouzská džus ovoce (1,3,7,9)
Oběd 1
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem (1,3,7)
Oběd 2
Bolońské špagety s vepřovým masem a sýrem BLP (1,6,7)
pátek 10. 5.
polévka
Mrkvová čajj ovocný (1,7)
Oběd 1
Horňácký guláš,chléb (1,7)
Oběd 2
Česnekový kuskus s kuřecím masem,zeleninový salát (1,6,7)

Jídelníček 13. 5. - 17. 5. 2024


pondělí 13. 5.
polévka
Špenátová čaj bylinkový (1,3,7)
Oběd 1
Hořčicová omáčka,vařené vejce,vařený brambor BLP (1,7,10)
Oběd 2
Houbové halušky,přízdoba (1,9)
úterý 14. 5.
polévka
Jáhlová čaj s citronem ovoce (1,9)
Oběd 1
Kuřecí plátek,přírodní zelenina,vařený brambor BLP (1,7)
Oběd 2
Vepřová játra na cibulce,dušená rýže,salát z kysaného zelí (1)
středa 15. 5.
polévka
Cizrnová čaj se sirupem (7,9)
Oběd 1
Rybí filé na česneku,vařený brambor,salát z červené řepy BLP (1,4,9)
Oběd 2
Nudle s mákem,bílá káva (1,7)
čtvrtek 16. 5.
polévka
Krupicová s vejci čaj bylinkový ovoce (1,3,7,9)
Oběd 1
Hovězí pečeně svíčková,houskový knedlík (těstoviny BLP /1,3,7,9)
pátek 17. 5.
polévka
Drožďová čaj černý (1,3,7)
Oběd 1
Vepřové maso na rajčatech, vařené těstoviny (1,7)
Oběd 2
Zeleninový salát s tuňákem a vejci,pečivo BLP (1,3,4,7)

Jídelníček 20. 5. - 24. 5. 2024


pondělí 20. 5.
polévka
Čočková čaj černý
Oběd 1
Lotrinské těstoviny,zeleninový salát BLP
Oběd 2
Rybí filé na kmíně,vařený brambor,zeleninový salát
úterý 21. 5.
polévka
Ragú čaj s citronem ovoce
Oběd 1
Krupicová kaše s kakaem
Oběd 2
Kapustové karbenátky,vařený brambor,kompot BLP
středa 22. 5.
polévka
Selská dzus
Oběd 1
Smažený kuřecí řízek,vařený brambor,mrkvový salát BLP
čtvrtek 23. 5.
polévka
Pohanková čaj s medem ovoce
Oběd 1
Pečené kuře,dušená rýže,zeleninový salát BLP
Oběd 2
Bramborové skořápky s česnekovým dipem,přízdoba
pátek 24. 5.
polévka
Zeleninová čaj ovocný
Oběd 1
Moravský vrabec ,hrachová kaše,chléb,zelný salát BLP
Oběd 2
Vepřové srdce na smetaně,houskový knedlík

Jídelníček 27. 5. - 31. 5. 2024


pondělí 27. 5.
polévka
Rajská s těstovinou čaj ovocný
Oběd 1
Rybí filé na másle,vařený brambor,zeleninový salát BLP
Oběd 2
Gnocchi s listovým špenátem a sýrem
úterý 28. 5.
polévka
Drůbeží s kapáním čaj s citronem ovoce
Oběd 1
Francouzské brambory s uzeným masem,okurkový salát BLP
Oběd 2
Čočkový salát se šunkou a zeleninou,pečivo
středa 29. 5.
polévka
Pórková s bramborem džus
Oběd 1
Kuřecí plátek na kmíně,dušená rýže,mrkvový salát
Oběd 2
Kuskusová nákyp s ovocem,kakao (rýžový/ BLP)
čtvrtek 30. 5.
polévka
Celerový krém čaj bylinkový ovoce
Oběd 1
Čevapčiči,vařený brambor,zeleninový salát BLP
Oběd 2
Krůtí maso se sýrovou omáčkou,bulgur
pátek 31. 5.
polévka
Vločková džus
Oběd 1
Segedinský guláš,houskový knedlík (brambor/BLP)

Přehled potravinových alergenů