V úterý 23. června 2026 se oba šesté ročníky vydaly na společný výlet do malebného městečka Štramberk.
V úterý 23. června 2026 se oba šesté ročníky vydaly na společný výlet do malebného městečka Štramberk. Cílem nebylo poznávání místních zajímavostí, ale především příjemně strávený čas v kolektivu spolužáků. Společně jsme si užili procházku i menší výšlap a navštívili jsme také místo, kde jsme měli možnost ochutnat tradiční štramberské uši čerstvě vytažené z trouby.