Šesťáci spolu ve Štramberku

2. stupeň
středa 24.06.2026 |Bc. Petra Lípová |Všechny aktuality

V úterý 23. června 2026 se oba šesté ročníky vydaly na společný výlet do malebného městečka Štramberk.

V úterý 23. června 2026 se oba šesté ročníky vydaly na společný výlet do malebného městečka Štramberk. Cílem nebylo poznávání místních zajímavostí, ale především příjemně strávený čas v kolektivu spolužáků. Společně jsme si užili procházku i menší výšlap a navštívili jsme také místo, kde jsme měli možnost ochutnat tradiční štramberské uši čerstvě vytažené z trouby.

Při osobním volnu na náměstí si žáci zpříjemnili horké letní počasí osvěžením u místní fontány. Velkou radost jim udělaly také nově zakoupené vodní pistole, které přispěly k veselé atmosféře celého dopoledne.   
Těšíme se na další společné akce a zážitky.  
Petra Lípová