Čas loučení s MŠ.
Milí předškoláci,
přejeme Vám, aby Vás škola bavila. Abyste se nebáli nových výzev a každý den objevovali něco zajímavého. Ať máte kolem sebe hodné kamarády, milé paní učitelky a spoustu důvodů k úsměvu. Věřte si, buďte zvídaví a nezapomeňte, že chyby jsou jen schůdky k novým dovednostem.
Děkujeme Vám za všechny krásné chvíle, které jsme spolu ve školce prožili.
Šťastný krok do první a přípravné třídy, mnoho úspěchů a radosti z každého nového dne.
Vaše paní učitelky









