Rozloučení s předškoláky


pondělí 22.06.2026 |Mgr. Jana Štěpánová |Všechny aktuality

Čas loučení s MŠ.

Milí předškoláci,

přejeme Vám, aby Vás škola bavila. Abyste se nebáli nových výzev a každý den objevovali něco zajímavého. Ať máte kolem sebe hodné kamarády, milé paní učitelky a spoustu důvodů k úsměvu. Věřte si, buďte zvídaví a nezapomeňte, že chyby jsou jen schůdky k novým dovednostem. 

Děkujeme Vám za všechny krásné chvíle, které jsme spolu ve školce prožili. 

Šťastný krok do první a přípravné třídy, mnoho úspěchů a radosti z každého nového dne. 

Vaše paní učitelky