Děti ze ŠD se v pondělí 22.6. 2026 vydaly na malou turistickou vycházku na Paseky.
Děti ze ŠD se v pondělí 22.6. 2026 vydaly na malou turistickou vycházku na Paseky. Cestou jsme si všímali divoce rostoucích květin a hospodářských zvířat. Počasí vyšlo na jedničku, nálada byla skvělá, tak jsme si to náramně užili.







