Ve čtvrtek 25. 6. jsme s družinou podnikli poslední výlet v tomto školním roce.
Ve čtvrtek 25. 6. jsme s družinou podnikli poslední výlet v tomto školním roce. Vydali jsme se vlakem do Příbora. Tam jsme navštívili Piaristické zahrady a náměstí. Počasí bylo přímo tropické, a tak jsme se zchladili nanukem a vydali se na cestu zpátky k vlaku. Výlet jsme si všichni užili a těšíme se zase po prázdninách na další společné zážitky.
Krásné a pohodové léto přejí všem děti z družiny.
A. Roháčová, M. Fierlová








